info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

EdCamp Ukraine у Харкові

18.05.2015  

23 та 24 червня 2015 року у Харкові відбудеться перша національна (не)конференція для шкільних педагогів.

(Не)конференції EdCamp проводяться в усьому світі в новому дискусійному форматі спеціально для працівників галузі середньої освіти.

До участі запрошуються як молоді спеціалісти/-ки, так і ветерани шкільної освіти України. Під час конкурсного відбору для участі не має значення які дисципліни ви викладаєте, із учнівством якого віку працюєте. Головний критерій – мотивація до розвитку та готовність брати відповідальність за майбутнє!

Як взяти участь у EdCamp Ukraine

Повідомити про своє бажання взяти участь, заповнивши РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ ЗА ПОСИЛАННЯМ  до 31 ТРАВНЯ 2015 р. (кількість місць обмежена, поспішайте*).

Пройти відбіркове інтерв'ю і перемогти в конкурсному відборі, результати якого будуть оголошені 8 ЧЕРВНЯ 2015 р.

Взяти на себе зобов'язання щодо передачі знань учням, батькам, колегам зі звітністю у форматі есе після відвідування EdCamp.

Подбати про свій проїзд на захід – придбати за власний рахунок квитки в обидві сторони.
Якщо ви з Харкова, то зробити символічний благодійний внесок до бюджету конкурсу грантів на проведення mini-EdCamp в регіонах**.

Решту витрат бере на себе EdCamp Ukraine.

* EdCamp – некомерційна ініціатива. Ми подбали про учасників/-ць, і їм не доведеться витрачатися на проживання, харчування, сплачувати за навчання, експертні консультації, майстер-класи та навчальні матеріали. Всі ці значні витрати беруть на себе наші однодумці, партнери (не)конференції.

** Благодійний внесок до бюджету конкурсу грантів на проведення mini-EdCamp в регіонах передбачається для осіб,
які проживають у місті, що приймає EdCamp, і складає 100 гривень; ці кошти будуть передані фіналістам/-кам конкурсу грантів.

Деталі тут>>> 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram