info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У Чернігові завершився фінальний етап ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців

25.04.2017  
Упродовж 19–22 квітня 2017 року в Чернігові проходив фінальний етап ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців, у якому взяли участь 73 учні 8–11 класів, представники п'ятнадцяти команд з Донецької, Волинської, Житомирської, Хмельницької, Івано-Франківської, Миколаївської, Тернопільської, Чернігівської областей та міст Полтави, Сум, Черкас,  Харкова.
Упродовж  чотирьох днів представники із Заходу і Сходу, із Центру і Півдня України змагалися у філософських знаннях, навичках публічно відстоювати власну та колективну думку, умінні виступати єдиною командою, адже під час змагань видно як кожного, так і всю команду!
Цього року вперше посеред завдань були питання з царини медіаграмотності, як-то "Роль мас-медіа у формуванні свідомості громадян України", "Феномен "аватарки", "Проблема самоідентифікації в сучасному світі" та інші. Членом журі була і Оксана Волошенюк, менеджер медіаосвітніх програм АУП. Вона зауважила, що питання зі сфери мас-медіа ще викликають труднощі у юних учасників турніру, що пов'язано з об'єктивними обставинами, адже медіаграмотність лише починає масштабно упроваджуватися в  українську освіту. Керівники команд отримали в подарунок від АУП посібник для вчителя "Медіаграмотність" американських авторів С. Шейбу та Ф. Рогоу, а учасники посібник від німецького автора Геннінга Носке "Журналістика, що треба знати та вміти".
До речі, Ви також можете замовити  ці видання, пишіть нам на електронну адресу: info@aup.com.ua
  
Турнір організований Міністерством освіти і науки України спільно з Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, Всеукраїнським благодійним фондом «Східноєвропейська гуманітарна місія». Координатор турніру – Раїса Іванівна Євтушенко, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, заступник голови оргкомітету фінального етапу ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців.
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram