info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Топ-38 світових онлайн медіа з найбільшою платною підпискою і про стандарти журналістики

28.04.2021  
Чи готові ви платити за онлайн-новини?

Світові тенденції демонструють ріст популярності та збільшення кількості платних підписок. Американське аналітичне видання The New York Times вже в третьому кварталі 2020 мало онлайн підписників (користувачів, які передплачують та споживають лише цифровий контент) як за весь 2019 рік і вийшло на неймовірну цифру в 7.5 мільйонів бажаючих передплатити цифрову версію.
Незважаючи на те, що в топі лідерів американські видання, у США онлайн медіа передплачує лише 20% населення і половина з них вибрала The New York Times як джерело перевіренних новин. Це дані нещодавнього опитування, проведенного Reuters Institute for the Study of Journalism (покликання нижче).
 
Із цікавого, якщо ми говоримо про традиційні друковані медіа, то серед 38 світових топ-медіа лише чотири мають вік до 20 роки. А більше половини - працюють на ринку більше ста років. Британські видання The Guardian та The Sunday Times очолюють рейтинг із двома сотнями років!
 
Дотримання журналістських стандартів - точність, актуальність, достовірність, повнота, баланс думок та розмежування фактів і коментарів - запорука успішності та довготривалої довіри аудиторії!
 
Джерело інфографіки:
 
Джерело дослідження:
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram