info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

ПРОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР на закупівлю послуг з розробки онлайн Мапи

26.04.2021  
У зв'язку з необхідністю дотримання вимог до проведення тендеру та додаткових консультацій бажаючих взяти участь, тендер продовжено до 14 травня!
 
Деталі ви можете отримати 👇 або за контактними адресами АУП.

Академія української преси шукає фахівців для розробки онлайн Мапи запровадження медіаосвіти в навчальних та інших закладах України.

Необхідно візуалізувати отримані дані (з можливістю доповнення в подальшому) у вигляді інтерактивної Мапи медіаграмотності в Україні. Така Мапа має містити декілька шарів – за типами відображуваних організацій та за двома індексами, і інтерактивно відображати дані, які цікавлять глядача – сукупний індекс по регіону, зведену таблицю даних по типам закладів тощо.

  1. Необхідно відобразити згідно місця розташування (населені пункти) на Мапі України, навчальні заклади з різним значенням двох індексів:
  • ІНДЕКС запровадження МО (0-25)
  • ІНДЕКС взаємодії з АУП (0-9)

Значення індексів передбачаємо маркувати кольором прапорців точок, для першого індексу – інтервалами – по вісім балів (1-8, 9-16, 17-25), в сукупності – три інтервали, три кольори;

Для другого індексу – так само – три кольори (1-3, 4-6, 7-9). Нульові значення індексів ми не відображаємо;

Передбачаємо розділяти точки на шари за типами закладів (1-7) – школи, ДНЗ, ВНЗ тощо;

Відображатимемо інші організації – НДО, бібліотеки, незалежних журналістів, тренерів окремим шаром на Мапі.

  1. Точки на Мапі слід давати з нумерацією, що відповідатиме зведеній таблиці в додатку до Мапи (тобто на Мапі – не назви закладів, а лише кольорові прапорці з номерами, а в таблиці – повна інформація щодо кожного за%Aладу окремим пронумерованим рядком).
  2. Також необхідно зафарбувати області на Мапі відповідними кольорами згідно усереднених значень індексів, і щоб ці кольори автоматично змінювались при зміні середніх значень індексів.

Технічно передбачаємо автоматичне додавання точок – визначення їх географічного розташування, тобто прив’язку назв населених пунктів до координат геолокації.

Мапа повинна мати можливість доповнення – додавання у подальшому точок та відповідно – кольорових прапорців.

Планується збирати час від часу масиви даних, а отже – автоматизація процесу візуалізації таких даних буде дуже доречною.

Заявки на участь в тендері та уточнюючі запитання прохання надсилати за адресою: info@aup.com.ua

Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах. Заявки на участь в тендері приймаються до 18:00 17 квітня 2021 року.

 

 

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram