info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Стартував хаб «Медіаосвіта як ресурс для ПЕРЕМОГИ у період війни»

09.06.2022  

9 червня продовжилися тренінгові заходи для освітян Черкащини задля формування інфомедійної грамотності у суспільстві, адже медіаграмотність сьогодні = вартісність життя, як вважають ініціаторки проєкту.

В КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР» у рамках освітнього хабу «Медіаосвіта як ресурс для ПЕРЕМОГИ у період війни», реалізація якого стала можливою завдяки Академії української преси відбувся ще один навчальний тренінг для 20-ти спеціалістів методичних служб, консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників та заступників директорів ЗЗСО з навчальної та/або виховної роботи зі Золотоніського і Смілянського районів. Освітяни були залучені до навчальних ігор, обмінювались думками, обговорювали та аналізувати контент та дійшли висновку, що наразі довіряти варто лише офіційним джерелам, а формувати інформаційно-цифрову компетентність слід з ранніх етапів розвитку дитини.

Курбат Леся, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Степанківської сільської ради зауважила: «Вдячна організаторам за можливість долучитись до розвитку медіаосвіти на Черкащині, тренінг відбувся у форматі мотивації, а ті навички, знання та технології які я опанувала, дають можливість і надалі поширювати цю надважливу тематику не лише в освітньому середовищі!».

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram