info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Безпечна онлайн-поведінка дітей та дорослих у часи війни

10.06.2022  

10 червня за підтримки Академії української преси "Міжнародний центр розвитку та лідерства" у рамках проекту #stop_sexтинг провели онлайн-практикум, щодо безпечної онлайн поведінки дітей та дорослих у часи війни, де були детально розглянуті наступні теми:

  • Критична оцінка інформації
  • Протидія залучення до протиправної діяльності російськими військовими через інтернет 
  • Онлайн безпека під час війни (що і як публікувати)
  • Налаштування приватності в інтернеті в часи війни та як навчити цим правилам дітей

Захід відвідали 74 освітяни. Ділимося відгуками учасників:

"Більше дізналася про приватність в інтернеті, про те як російські військові знаходять людей через інтернет та чому ж дітям так цікаво спілкуватись з незнайомцями через інтернет".

"Були цінними приклади небезпечних ситуацій, які могли виникнути під час роботи дітей у Інтернеті".

На навчанні учасники спільно виконували практичне завдання - вирішення ситуації, коли незнайома особа хоче отримати інформацію щодо ситуації в місті під час повітряної тривоги. Як би діяли наші слухачі в такому випадку? Це було як введення у тему того, що зараз російські військові використовують наших дітей для отримання секретної інформації.

Крім цього була робота у групах на тему що важливо змінити у навчальному процесі під час війни. Учасники обговорювали, що нового вже внесено в освітній процес, а на що ще важливо звернути увагу.

Наступні тренінги в рамках проєкту відбудуться 24.06, 08.07 та 22.07.  

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram