info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Школи запрошують взяти участь у тижні проти булінгу

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запрошує школи взяти участь у DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу. 

Зареєструватись можна до 27 жовтня за цим посиланням.

Школам пропонують поговорити про булінг з допомогою кіно. Вчителі отримають методичні рекомендації для проведення уроків та обговорень у класі.

Програму тижня розробили спільно з Міністерством освіти і науки, правозахисниками та психологами.

“DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу – це можливість поговорити зі школярами про складне за допомогою реальних історій”, – зазначають організатори.

Також на підтримку кампанії проти кібербулінгу Docudays UA запустив сайт bullyingstop.org.ua. Тут для освітян, батьків та учнів зібрали інформацію про булінг та кібербулінг.

На сайті можна дізнатись, як захиститися від цькування в онлайні і офлайні, як отримати безкоштовну юридичну допомогу тощо”, – пояснили творці проєкта.

Школи, які долучаться до DOCU/ТИЖНЯ, зможуть показати учням документальні стрічки “Буллер” американського режисера Лі Гірша та “Джованні та балет на воді” голландської режисерки Астрід Буссінк.

Нагадаємо, Docudays UA спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини пропонують юридичну допомогу постраждалим від кібербулінгу дітям та батькам.

Наприкінці 2018 року Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає штрафи за цькування у школі.

Оригінал статті>>>

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram