info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Розуміння медіа: основи медіаграмотності

Ознайомитися з посібником >>>

Навчальний посібник для викладачів "Розуміння медіа: основи медіаграмотності" - розробка Академії Дойче Велле (Deutsche Welle) для колег Молдови.

Детальне розуміння медіа та їх впливу на суспільство і особистість це необхідна навичка для людини. Медіаграмотність допомагає людям підвищити рівень знань в області культури, цінностей, інформації та комунікації. У зв'язку з тим, що вплив медіа, медіасистем, суспільства і особистості достатньо складний і багатоаспектний, медіаграмотна людина повинна уникати простих і швидких суджень. Метою медіаграмотності є також і становлення медіасправедливості, яка дозволяє і створює широкий доступ до медіа та сама створює медіа. Це може сформувати нові підходи до медіаконтролю, його оцінки і структури. Завдяки новим медіатехнологіям у людей з'явилася можливість аналізувати та створювати велике коло друкованих та недрукованих текстів великих обсягів і широка різноманітність існуючих та нових форм медіа. Цю здатність потрібно натренувати. Введення предмета медіаграмотності в освітній процес забезпечує безперервність навчання.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram