info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Протидія булінгу та нетікет: тренінг у Дядьковицькій публічно-шкільній бібліотеці

09.06.2021  

Проєкт "Вакцина від інфодемії" пройшов "екватор"! 

6 червня 2021 року відбувся четвертий із семи запланованих тренінгів у рамках проєкту "Вакцина від інфодемії", в якому взяли участь 18 підлітків з Дядьковицького та Малошпаківського ліцеїв.

Учасники тренінгу пробували в ігровій формі організувати комунікації онлайн, дотримуючись правил нетікету. Як з'ясували учасники формування персонального бренду - це процес, який можна планувати та контролювати.

Особливу зацікавленість викликала тема про протидію цькуванню у соцмережах (булінг). Учасники тренінгу були здивовані, що об'єктом булінгу можуть бути не лише підлітки, а й вчителі!

Тренер Сергій Штурхецький організував роботу у мікрогрупах, під час якої учасники тренінгу напрацювали та у подальшому презентували свої думки, як можна протидіяти булінгу та про його причини.

Робота у групах найбільше сподобалась учасникам та дала можливість проявити свою креативність.

Усі напрацьовані матеріали передані в Публічно-шкільну бібліотеку та стануть частиною експозиції з медіаграмотності.

Наступна зустріч буде націлена на знайомство з практиками започаткування молодіжних ініціатив та напрацювання проєктів у сфері медіаграмотності, які, до речі, можна буде подавати і на громадський бюджет Дядьковицької територіальної громади, а в перспективі – і на шкільний громадський бюджет, який планується запровадити з нового навчального року.

Як завжди, зареєструватися можна за покликанням– https://forms.gle/VTuyUVzCqxKu9V4XA

Даний проєкт виконується за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews та Академією української преси. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram