info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

«Практична медіаграмотність» й далі шириться серед бібліотекарів

08.06.2015  

У березні – травні 2015 року АУП спільно з програмою Бібліоміст провела 5 дводенних тренінгів у різних містах України «Практична медіаграмотність» для бібліотекарів публічних бібліотек. Хоч цикл семінарів завершився ще у середині травня, та учасники заходів продовжують ділитись досвідом зі своїми колегами.

Після участі у тренінгу в Києві Анатолій Кульченко, член молодіжної секції Української бібліотечної асоціації, інженер відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Чернігівської міської ЦБС, викладач факультету Інформаційних та комунікаційних технологій безкоштовного навчального закладу «Університет 60 плюс» разом з колегами організував та провів 3 заходи присвячені темі медіаосвіти для бібліотекарів різних категорій.

Відтак, у травні відбулися 2 мотиваційні зустрічі, учасниками яких стали 70 працівників бібліотек та 1 нарада, де були присутні 8 учасників, серед яких директори та методисти ЦБС.

Загалом до кінця травня було напрацьовано:

  • мотивовано і заохочено бібліотекарів Чернігівської міської ЦБС;
  • розроблено план роботи з 23 червня - до осінніх виборів (підготовка фасилітаторів та модераторів для роботи і формування груп скептичних споживачів інформації в кожній бібліотеці-філії міста. Створення у соціальних мережах груп під назвою „Скептичний Чернігівець”. Домовленості з професійними медійниками. Створення на базі Центральної бібліотеки штабу-студії для зустрічей).
  • залучено до роботи працівників Центральної бібліотеки ім.  М. М. Коцюбинського. 
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram