Під Полтавою завершилася Зимова школа для представників дошкільної освіти

15-18 січня 2020 року вперше відбулася Зимова Школа медіаосвіти та медіаграмотності АУП для тих, хто навчає і виховує найменших. Побіля Полтави у селі Копили  зібралися співробітники та методисти дошкільної освіти із 22 областей України.

Енергію творчості і критичного мислення передавали дошкільники Харківщини Сергій Василюк, Тетяна Чашка, Олена Тарасова, Олена Качура, Світлана Лисенко, які разом із невтомним координатором регіонального та всеукраїнського медіаосвітнього експерименту Галиною Дегтярьовою презентували парціальні програми:

http://www.aup.com.ua/mediadoshkilnik-parcialna-program

http://www.aup.com.ua/kazki-i-farbi-parcialna-programa-roz/

«Професіоналізм тренерів та експертів змотивував до практичного застосування представленого досвіду у двох ролях: педагога та мами» – ділиться враженнями Лариса Петрова із Сумського ОІППО.

А позаяк завершення навчання випадало на Щедрий вечір, то учасниці (Оксана Максимів, Катерина Муліка, Наталя Бачинська, Галина Закус) заспівали популярну щедрівку «Щедрий вечір, добрий вечір»:
https://www.facebook.com/100016886645321/videos/596352584270958/

Дякуємо за партнерство Головному управлінню загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної та шкільної освіти МОН України і п. Раїсі Євтушенко за надихаюче заняття.

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Що далі?

Наша команда розпочала створювати також перший в Україні посібник для вихователя ДНЗ «Медіаграмотність для дошкільнят». Якщо у Вас є ідеї, розробки тощо – пишіть менеджеру медіаосвітніх програм АУП Оксані Волошенюк (oksana@aup.com.ua).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *