info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Перша аудиторія інформаційної та медійної грамотності в інституті післядипломної освіти

12.01.2018  

11 січня 2018 року в Чернігівському ОІППО імені К. Д. Ушинського відбулась нарада з актуальних питань розвитку освітньої галузі, участь в  якій взяли  начальники відділів освіти райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, управлінь освіти міських рад Чернігівської області. Під час наради відбулась презентація аудиторії медійної та інформаційної грамотності, яка з вересня 2017 року працює в інституті, де представлені всі медіаосвітні видання АУП.

Олександр Мокрогуз, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання, кандидат педагогічних наук, доцент, один з авторів програм і посібників з медіаосвіти, представив аудиторії зміст, характер медіаосвіти та форми її впровадження в Україні і області. Загалом, в області медіаосвітні курси викладаються в 6-11 класах в 24 навчальних закладах (факультативи, курси за вибором), це без урахування гуртків і початкової школи. За рік кількість класів, де учні навчають медіаграмотності значно зросла.

Також аудиторію інформаційної та медіаграмотності відвідали Павло Хобзей, заступник міністра освіти і науки України,  Юрій Завалевський, в. о. Інституту модернізації змісту освіти, Наталія Романова заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, Микола Конопацький начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Анатолій Заліський, ректор ЧОІППО імені К.Д.Ушинського.

   

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram