info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Матеріали обласної науково-практичної конференції «Практична медіаосвіта: навчання основ медіаграмотності»

29 листопада 2017 року відбулася обласна науково-практична конференція «Практична медіаосвіта: навчання основ медіаграмотності», на якій відбулася презентація найкращих робіт учасників обласного фестивалю методичних наробок «Медіаосвітня скарбничка». Учасниками конференції стали 95 медіапедагогів. Захід відбувся на базі Харківської академії неперервної освіти (ХАНО), яка є організатором події спільно з Академією української преси (АУП).

На конференції переможці обласного фестивалю методичних наробок «Медіаосвітня скарбничка», що проходив у жовтні – листопаді 2017 року, мали можливість ознайомити педагогів Харківщини зі своїми напрацюваннями у сфері розбудові ефективної системи медіаосвіти, що має стати фундаментом гуманітарної безпеки держави, розвитку і консолідації громадянського суспільства, протидії зовнішній інформаційній агресії. Саме роботи переможців цього фестивалю ввійшли до збірки. Матеріали дозволять поширити досвід медіапедагогів Харківської області з питань упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів і сприятимуть формуванню у педагогічних працівників, вихованців та учнів цих закладів, їхніх батьків медіаінформаційної грамотності й медіакультури, а також підготовці дітей і молоді до безпечної та ефективної взаємодії із сучасною системою медіа.

Матеріали обласної науково-практичної конференції «Практична медіаосвіта: навчання основ медіаграмотності» >>>

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram