info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Освітній табір для молоді Черкаської області «МЕДІАВИБІР: не гугли, а фільтруй»

15.07.2019  

На початку липня 2019 стартував міні-проект для молоді Черкаської області «Освітній табір «МЕДІАВИБІР: не гугли, а фільтруй».

Учасниками тренінгу стала активна молодь державного навчального закладу «Золотоніський професійний ліцей» та Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького. Тренінг вели Юлія Зоря та Наталя Степанова, викладачі Черкаського ОІППО, випускниці літніх шкіл АУП медіаосвіти і медіаграмотності.

Щодня життя підкидає нам чимало питань і проблем, які вимагають наших відповідей та ефективних рішень. Щоб обрати найкраще з рішень, слід увімкнути критичне мислення – це особливо результативний спосіб. На питання «За рахунок чого існують медіа? Чи є прибутковими медіа в Україні? Кому належать українські телеканали?» – дав відповіді блок тренінгу «Медіа як бізнес», який викликав цікавість в учасників.

Із захопленням учасники тренінгу, виконуючи вправи та проглядаючи відео, розібралися у поняттях «об’єктивні» та «надійні» медіа. А ролик про «літаючих пінгвінів» – зірвав шквал емоцій! Спробувати себе у ролі політиків учасникам дала можливість вправа «Два пілоти». Завершився тренінг вправою «Подарунок».

Дякуємо усім, хто зацікавився заходом!

Слідкуйте за оголошеннями на сайті «Освіта для всіх і кожного», адже далі буде.

Проект «МЕДІАВИБІР: не гугли , а фільтруй" виконується Ініціативною групою «Лідери освітніх ініціатив», КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine у проекті «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews Ukraine та  міжнародним благодійним фондом Академія української преси.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram