info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

ОГОЛОШУЄМО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ МІНІПРОЄКТІВ «Інструменти медіаграмотності під час інфодемії на платформах шкільних бібліотек»

Академія української преси в партнерстві з Медійною програмою в Україні (виконавцем якої є МГО Internews) оголошує результати конкурсу на підтримання мініпроєктів, що сприятимуть розвитку медіаграмотності під час інфодемії на платформах шкільних бібліотек.

Засідання щодо обговорення заявок конкурсу мініпроєктів «Інструменти медіаграмотності під час інфодемії на платформах шкільних бібліотек» відбулося 15 квітня 2021 року. До складу журі увійшли: голова правління Громадського радіо Андрій Куликов, начальник відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України Наталія Бєскова, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси Оксана Волошенюк, головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України, відповідальна за упровадження медіаосвіти у загальну середню освіту Раїса Євтушенко, програмний менеджер МГО Internews Антон Іванов, програмний директор ГО «Internews-Україна» Андрій Кулаков.

Також на засіданні були присутніми керівниця проєктів Академії української преси Юлія Гуза та асистентка проєктів Академії української преси Юлія Рицик.

Проєкти були оцінені за наступними критеріями:

  • Проєкт відповідає пріоритетним темам конкурсу.
  • Цілі, завдання, види діяльності та очікувані результати є реалістичними та чітко визначеними.
  • Проєкт може досягнути очікуваних результатів у зазначений період часу.
  • Бюджет є реалістичним та обґрунтованим.
  • Наявність інструментів вимірювання ефективності проєкту.

У результаті із 57 заявок, що були надіслані на конкурс мініпроектів «Інструменти медіаграмотності під час інфодемії на платформах шкільних бібліотек» журі обрали переможцями 5 організацій:

Організація Назва проєкту
1. ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей»  Бібліотека закладу освіти – відкритий простір медіаграмотності
2. Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти BiblioMediaSchool 
3. КЗ "Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки" Херсонської обласної ради Баркемп «BiblioCooking від медіа-шефів»
4. Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 2" Дніпровської міської ради Дискусійний клуб та шкільне масоврядування КЗО СЗШ №2 за інфомедійне щеплення
5. Публічно-шкільна бібліотека Дядьковицької сільської ради Рівненського району Рівненської області Вакцина від інфодемії: підвищуємо медіаграмотність молоді Дядьковицької територіальної громади

Слідкуйте за реалізацією цих проєктів на ресурсах переможців конкурсу та Академії української преси.

Дякуємо усім, хто зацікавився конкурсом та надіслав пропозиції проєктів. Ми сподіваємося, що вони будуть підтримані та реалізовані у майбутньому.

При виникненні запитань звертайтеся до асистентки проєктів АУП Юлії Рицик за телефоном 067-372–27–33 або за електронною адресою info@aup.com.ua

Даний конкурс виконується за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. 

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram