info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Запрошуємо на онлайн трансляцію презентації п'ятої лекції відеокурсу «Освітні практики в часи інфодемії»

15 квітня о 15:00 АУП презентує 5-ту відеолекцію з української мови та медіаграмотності «Як спілкуватися з медіа незалежно й аналітично». Вона є завершальною у відеокурсі до посібника «Освітні практики в часи інфодемії, або Як не ізолюватися від правди».

Модераторка: Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси.

Авторка: Галина Дегтярьова, завідувачка кафедри методики навчання мов і літератури КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», докторка педагогічних наук.

Створення цього відеокурсу стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram