info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

На Чернігівщині започаткували спецкурс з медіаосвіти

Ознайомитися з програмою >>>

З 23 березня 2016 року на філологічному факультеті Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка розпочалося вивчення курсу "Медіаосвіта та медіаграмотність".

    

Даний курс опановують спеціалісти та магістри 5 курсу спеціальностей "Мова і література (англійська)" та "Українська мова і література".

Сам курс складається із 3 кредитів (90 годин) та має таку структуру:

  • Лекційних занять – 14 годин
  • Практичних занять – 16 годин
  • Самостійна робота – 60 (16/42) годин
  • Форма контролю – екзамен

    

На перших лекційних та практичних заняття студенти мали можливість познайомитися із медіаосвітою як новим напрямом у педагогічній науці. Були розглянуті питання про стан і перспективи впровадження медіаосвіти в освітню галузь, історія розвитку медіаосвіти і свобода засобів масової інформації, медіа як фактор формування нової картини світу тощо.

Викладає курс випускниця Літньої школи АУП 2012 року, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики викладання іноземних мов, заступник з виховної роботи декана філологічного факультету ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка Світлана Миколаївна Гергуль.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram