info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаосвіта: інтегрований підхід

28.04.2014  

Новина на сайті Харківського національного університету імені Василя Назаровича Каразіна

Програма конференції

25 квітня 2014 року у Харківському національному університеті імені Василя Назаровича Каразіна відбулася ІV  Міжнародна конференція «Сучасні підходи до навчання іноземним мовам: шляхи інтеграції школи та вищих навчальних закладів».

Організатори конференції: кафедра англійської мови факультету іноземних мов Харківського національного університету імені Василя Назаровича Каразіна та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Напрямки роботи конференції:

·         Загальні проблеми навчання і контролю.

·         Теорія і методика навчання іноземним мовам у вищих навчальних закладах та школі.

·         Дидактичні та психологічні аспекти навчання іноземним мовам у вищих навчальних закладах та школі.

·         Професійна підготовка з іноземних мов (для студентів немовних спеціальностей).

·         Новітні підходи до навчання іноземним мовам.

На конференції в секції «Загальні проблеми навчання і контролю» Лариса Овсяннікова,  вчитель англійської мови Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія», учасниця  регіонального експерименту з упровадження медіаосвіти на Харківщині, презентувала доповідь на тему: «Шляхи запровадження  медіаосвіти на уроках англійської мови».

Подія об'єднала науковців з Арменії, Белорусі, Голандії, Китаю, Перу, Росії, Словенської Республіки, США та України. У конференції прийняли участь 130 учасників.

Текст виступу 

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram