info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

«Переполох» переміг у Другому шкільному кінофестивалі

28.04.2014  

25 квітня 2014 року в Бахчисарайському НВК «Школа-гімназія» відкрився Другий шкільний кінофестиваль на якому були присутні члени журі та педагогічний колектив школи.

До конкурсної програми увійшли 10 фільмів різних жанрів: документальні, науково-популярні, навчальні, анімаційні, а також музичний кліп, видова замальовка, дитячий шкільний кіножурнал «Переполох», знятий в стилістиці відомого «Єралашу». Саме «Переполох» і отримав переважну більшість голосів членів журі та педагогічного колективу школи і став переможцем.

До складу журі увійшла Олена Куценко, замісник директора КРП «Кіновідеопрокат», науковий координатор експерименту з впровадження медіаосвіти в АР Крим.

6 травня 2014 року під час святкування Дня науки в школі, на секції медіаосвіти для школярів відбудеться показ фестивальної програми.

На завершення керівник медіастудії гімназії Дінара Сальме, випускниця Літньої школи з медіаосвіти Академії української преси, подарувала учасникам власноруч приготований солодкий тематичний презент.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram