info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаграмотність як питання національної безпеки

14.04.2015  

Демократичні медіа і медіаграмотні громадяни – це на сьогодні одна з найбільших проблем національної безпеки. Мета інформаційної війни, яку веде Росія – це провокувати конфлікти шляхом дезінформації і таким чином розділяти громади і спільноти.

Українські медіапедагоги, бібліотекарі, науковці, представники громадських організацій будуть шукати відповіді на запитання «Що це означає – бути медіаграмотним?» та «Яким чином розвинути навички медіаграмотності?», «Як захиститися від пропаганди» під час Третьої міжнародної конференції «Практична медіаграмотність», яка відбудеться 16-17 квітня 2015 року в м. Києві (бульвар Тараса Шевченка 36-а, вільний простір SmARTville). 150 учасників, більше 80 доповідей і презентацій продемонструють практичні моделі та практики медіаграмотності, яка стала життєво необхідною навичкою в контексті російської інформаційної агресії.

Організатори: Академія української преси спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Інститутом соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, Інститутом журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відділом кіномистецтва і ТБ Інституту мистецтвознавства, фольклору та етнографії НАН України.

Ознайомитись з проектом програми можна тут>>>

Захід організований за підтримки Програми У-Медіа Інтерньюз-Нетворк, Програми MyMEDIA / DANIDA та Програми "Бібліоміст", IREX / Україна.

Акредитація журналістів:

Юлія Гуза

063 14 20 961

info@aup.com.ua

до 17:00 15 квітня 2015 року

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram