info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаграмотність онлайн

21.04.2020  

На Буковині працює регіональна онлайн-школа для вчителів і батьків з підвищення медіаграмотності та цифрової компетнтності.

З 10 квітня 2020 року з ініціативи Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області розпочала роботу регіональна онлайн-школа для вчителів і батьків з підвищення медіаграмотності та цифрової компетентності. Мета школи – ознайомити учасників освітнього процесу з цифровими ресурсами для організації дистанційного навчання та застерегти від ризиків та небезпек.

Зокрема, у рамках роботи школи проведено заняття на наступні теми:

  • Як організувати дистанційне навчання під час карантину. Практичні поради.
  • Особливості дистанційного навчання в сервісі відео-трансляцій ZOOM: поради батькам.
  • Створення власного електронного ресурсу як інструмент професійного розвитку педагога
  • Медіабезпечний простір сучасної дитини: складові, фактори впливу та регулювання.

Інформацію про заняття та майбутні теми шукайте на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області>>>

Академія української преси щиро підтримує колег і рада, що наші напрацювання, а також знання та навички, яких ми навчили під час проведення різноманітних заходів, стали у нагоді під час підготовки та проведення занять школи.

Джерела інформації: http://oblosvita.com/ та http://ippobuk.cv.ua/

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram