info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаграмотність і критичне мислення в закладі дошкільної освіти

Медіаграмотність і критичне мислення в закладі дошкільної освіти. Навчально-методичний посібник. / За редакцією О.В. Волошенюк; В.Ф. Іванова; Г.А. Дегтярьова — Київ: АУП, ЦВП, 2020. — 79 с.

Посібник є першим виданням в Україні, що розкриває питання освіти з медіаграмотності на заняттях в закладі дошкільної освіти. Методика дошкільної медіаосвіти інтегрована авторками у різні освітні лінії Базового компонента дошкільної освіти: «Дитина в соціумі», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини».

Книжка розрахована на вихователів/льок, які прагнуть урізноманітнити свої заняття, зробити їх більш цікавими, розвивати медіаграмотність та критичне мислення у дітей 5-6 років.

Авторки: Дегтярьова Г.А. (розділ 1); Дегтярьова Г.А., Тарасова О.С., Чашка Т.М. (розділ 2); Дегтярьова Г.А., Качура О.С, Тарасова О.С., Потапова В.І., Фоменко А.П.; Фролова С.В, Чашка Т.М. (розділ 3); Потапова В.І. (розділ 4).

Книга доступна лише в електронному варіанті

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram