info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Квест для молодих виборців регіону «Урна для популіста»

У Сумах було проведено освітній квест для молодих виборців регіону «Урна для популіста». Участь у квесті взяли дві команди  активної молоді, загалом 30 осіб. Квест проводила Олена Євтушенко – тренер ГО «Медіакомпас». Громадська організація вже третій рік поспіль веде активну тренінгову роботу в регіоні з впровадження медіаосвіти та медіаграмотності серед школярів, студентів, журналістів, активної молоді.

Освітній квест «Урна для популіста»
Завантажено: 3093, розмір: 68 B, дата: 29 Сер. 2019

Під час офлайн квесту молоді виборці через інтерактивні форми неформально вчилися аналізувати політичну рекламу, заяви політиків, програми політичних партій щодо використання популістичних гасел та обіцянок політичними лідерами. Учасники квесту вчилися критично мислити, освоювали навички розрізнення ознак популізму в заявах політиків та політичних партій.

Під час проходження квесту учасники отримали розуміння не тільки того, що таке популізм та як його ідентифікувати, а й детально ознайомилися із повноваженнями Верховної Ради України, виборчим законодавством та власними виборчими правами.

Обрані питання для освітнього квесту викликали жваве обговорення серед учасників, що засвідчує важливість означених тем для сучасних молодих виборців, особливо в передвиборчий процес. Найбільш жваво молодь дискутувала щодо способів подання політиками інформації, зокрема маніпуляцій та пропаганди, популістичних гасел. Учасники квесту відзначили для себе важливість критичного мислення у процесі сприйняття будь-якої інформації. У ході обговорення молодь з’ясувала для себе поняття популізму та його основні маркери.

Такі освітні форми роботи надалі сприятимуть більш відповідальному споживанню медіаконтенту молодими виборцями не лише в період передвиборчих перегонів, а й між ними.

Проведення цього освітнього квесту «Урна для популіста» стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю організації «Медіакомпас» та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram