info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

КОМІКС – НОВИЙ ІНСТРУМЕНТ ВИВЧЕННЯ МЕДІАОСВІТИ

01.09.2023  

1 вересня відбувся прямий ефір-презентація освітньої платформи «Медіаосвітній комікс на заняттях в школі: як бути опірним до дезінформації та пропаганди».

Метою платформи є:

  • підвищення популярності викладання медіаграмотності так критичного мислення в школах, шляхом створення актуального освітнього контенту-платформи, яка формуватиме стійкість до дезінформації та маніпуляцій через звернення до креативного інструментарію медіаосвітніх коміксів.

Презентувала нову розробку Оксана Волошенюк, експертка з медіаосвіти і медіаграмотності, авторка навчальних посібників та програм: «Комікс розвиває навички критичного мислення, критичного аналізу медіаповідомлення. Ми думали як продовжити працювати з таким інструментарієм, як комікс, і хотіли зробити цілісний продукт, який буде складатися з певних пазлів, що будуть доповнювати один одного. І ми назвали це – освітня платформа «Медіаосвітній комікс на заняттях в школі: як бути опірним до дезінформації та пропаганди». В рамках цієї платформи ми будемо намагатись показати різноманітні методи та підходи до того, яким може бути комікс. Призма коміксу дозволяє більш емпатично говорити з дітьми про певні процеси. Також ми хочемо доповнити можливості викладання медіаграмотності в школі, можливість розвитку критичного мислення через такий актуальний мистецький контент. Скоро ви зможете побачити два нових комікси від АУП. А також методичні розробки, наприклад, «Комікс як освітній потенціал», «Комікс на заняттях з природничих дисциплін» і «Комікс на заняттях з мистецтва».

Запрошуємо всіх долучитись до циклу вебінарів «Медіаосвітній комікс».

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram