info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

АУП вітає з Днем знань!

01.09.2023  

💜 Шановні колеги, журналісти, освітяни!

Ну, що, дістаємо подвійні листочки? 😀

Вітаємо з ДНЕМ ЗНАНЬ!

Зараз модно писати — «причетних»! Проте ми впевнені, що День Знань — це свято для всіх без винятку! Адже, якщо ми хочемо стати кращими, мудрішими, професійними, сильнішими — нам потрібно вчитися.

📚Опановувати нові знання, навичкам, навіть якості характеру. Той, хто володіє правильною інформацією, однозначно — на крок попереду, і з більшою легкістю долає перешкоди.

Тому, 1 вересня — це важливий день для кожного в будь-якому віці і з різним багажем досвіду та ерудиції! Адже дізнатися все — неможливо, але іноді — так хочеться!

Новини сьогодення засмучують. Наша країна переживає складні часи, але, друзі, давайте памʼятати: виноград потрібно розбавити, щоб отримати вино, алмази відтворюються під тиском, насіння росте в темноті!

📚Щоразу, коли ви відчуваєте себе емоційно роздавленим, під натиском або в темноті, споживаючи медіаконтент, не забувайте, що у вас є Академія української преси!

Ми працюємо, щоб оберігати вас від інформаційних потрясінь, спонукаємо до критичному аналізу повідомлень та намагаємося робити українську журналістику професійною!

Розвиваємося разом, щоб стати краще! 🥰
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram