info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Іспанська художниця намалювала першу в світі книгу про коронавірус для дітей

Іспанська художниця Мануела Моліна створила перший у світі комікс про коронавірус, задля підтримки та заспокоєння дітей по всій земній кулі.

Комікс українською
Завантажено: 2458, розмір: 994.7 KB, дата: 07 Кві. 2020

В ігровій формі авторка розповідає про сам вірус, шляхи його поширення, симптоми, коли він "приходить у гості". Наприклад, ускладнене дихання, гарячка, кашель. Проте діти будуть у безпеці, якщо ретельно митимуть руки з милом та користуватимуться антисептиками. Також важливо слухати дорослих, адже вони знають, що робити.

"Шановні родини та педагоги з усього світу, я створила цю невелику книгу щоб підтримати та заспокоїти дітей молодше 7-ми років щодо COVID-19. Книга - це пропозиція для родин обговорити певний спектр емоцій, які спричиняють поточні події. Важливо відмітити, що цей ресурс не є джерелом наукової інформації, а швидше інструментом, створеним завдяки фантазії. Я раджу вам роздрукувати цей матеріал, щоб діти могли на ньому малювати. Пам’ятайте, що емоції опрацьовуються завдяки регулярним іграм та прочитаним багато разів історіям. Діліться COVIBOOK і допомагайте полегшити дитячу стурбованість по всьому світу" - закликає Мануела Моліна на своєму сайті.

На сьогодні комікс продовжує здобувати популярність і вже перекладений 24 мовами.


ВАЖЛИВО:

Ця книга або ж окремо взята її частина не можуть бути відтворені, переіменовані або використані у комерційних цілях без письмової згоди автора. Дозвіл не потребується для особистого чи професійного використання, наприклад, в умовах навчання або під час класних занять.

Посилання на джерело>>>

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram