info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

До уваги вчителів! Навчальний зошит для 3-го класу пілотних шкіл НУШ. Інтегрована тема "Погода"

Від сьогодні ви можете користуватися робочим зошитом з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" з інтегрованої теми "Погода".

Твоя мандрівка з жевжиками наближається до завершення. Цього місяця ти “побуваєш” у Херсонській, Хмельницькій та Черкаській областях. Дізнаєшся, що таке погода та спостерігатимеш за нею. Довідаєшся, як рослини і тварини реагують на погоду. Разом з однокласниками та однокласницями за допомогою шишки — природного гігрометра — простежиш, як змінюється вологість повітря. Дізнаєшся, як уберегтися від блискавки і що можна робити в дощову погоду.

Цього місяця ти шукатимеш відповіді на запитання:

  • Що таке погода?
  • Як синоптики визначають погоду?
  • Які рослини і тварини “передбачають” погоду?
  • Як погода впливає на настрій?
  • Які природні явища бувають небезпечними?
  • Що робити, коли надворі дощ?

Pilot 3kl Tema8 USAID
Завантажено: 1160, розмір: 4.8 MB, дата: 27 Бер. 2020

Виготовлення цього тижневого кейсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Посилання на джерело>>>

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram