info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Формула виховання медіаосвіченої особистості

З 1 вересня 2011 року Кременчуцький колегіум №25 (директор Тетяна Олександрівна Москалик) - учасник Всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України. Ось уже два роки як тут працює кабінет медіакультури, оснащений сучасними змінними стендами, інтерактивним комплексом, рекомендованими матеріалами до практичних робіт та відеотекою. На допомогу учням і вчителям – література, наданаАкадемією української преси.

Кабінет не лише місце для проведення занять з курсів «Основи медіаграмотності», «Медіакультура», «Школа журналіста», а й редколегія шкільної газети «Ластівка колегіуму» та радіо «Інформаційний кошик».

Учителі колегіуму - популяризатори медіаосвіти в місті. Семінари для директорів шкіл, психологів, засідання голів батьківських комітетів, кіноклуби для вчителів та учнів.

Формула успіху у вихованні з маленької дитини медіаосвіченої, комунікабельної, творчої особистості досить проста: діти + батьки + медіа + активність вчителя, його енергія і самовідданість.

    

     

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram