info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Добірка інноваційних ресурсів з медіа та інформайційної грамотності від UNESCO (англійською мовою)

Представляємо Вашій увазі добірку цікавих матеріалів з медіаграмотності, розроблену UNESCO Abuja Office. За посиланнями Ви знайдете підручники, настільні ігри та навчальний план.

1)      Media and Information Literacy Storybook: Sikito Has A Good Day

https://unesdoc.unesco.org/ark:/48223/pf0000372418

Сучасний світ формується якістю інформації, що виробляється, поширюється та споживається на індивідуальному та соціальному рівнях. Це визначає якість наших рішень та дій. Усе частіше сучасні цифрові реалії та їх прояви в соціальних медіа надають більше можливостей для самовираження. Розширений доступ до Інтернету сприяє свободі з наслідками миру та конфліктів. Це видання - внесок до відповідальньої комунікації в Інтернеті.

2)      Media and Information Literacy Card Game

https://unesdoc.unesco.org/ark:/48223/pf0000372420

Будь-яка інформація, що поширюється у газетах, соціальних медіа, на телебаченні або навіть усно, має свої наслідки - позитивні і негативні. Люди мають перевіряти правдивість і спрямованість інформації, незалежно від її форми, щоб уникнути хаосу у суспільстві. Настільна гра

3)      Media and Information Literacy Fun Game

https://unesdoc.unesco.org/ark:/48223/pf0000372421

Уся інформація має наслідки. Ця гра, сподіваємось, навчить вас, що вибір інформації та рішення, які ви приймаєте, можуть мати як позитивні, так і негативні наслідки для всього суспільства.

4)      Non-Formal Education Guideline of Media and Information Literacy Curriculum

https://unesdoc.unesco.org/ark:/48223/pf0000372417

Цей навчальний план був розроблений Асоціацією дослідників та викладачів комунікації Нігерії (ACSPN), як адаптація навчального плану для вчителів програми з медіаграмотності ЮНЕСКО, спеціально для сфери неформальної освіти.

Джерело інформації: MIL CLICKS

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram