info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

До уваги вчителів! Навчальний зошит для 3-го класу пілотних шкіл НУШ. Інтегрована тема “ПРИХОВАНІ МОЖЛИВОСТІ РЕЧЕЙ”

Представляємо вашій увазі березневий зошит "Я досліджую світ" з інтегрованої теми "Приховані можливості речей" з елементами медіаграмотності.

Мандрівка Україною в компанії жевжиків у самому розпалі: ще стільки областей треба облетіти! Цього місяця тобі випаде шанс “побувати” на Сумщині, Тернопільщині та Харківщині. Ти відкриєш таємниці, які приховує звичайнісіньке яблуко, дізнаєшся про найродючіший у світі ґрунт і власноруч виростиш пагінець квасолі. А ще, між іншим, наближаються Шевченківські дні — з їх нагоди ти влаштуєш з однокласниками та однокласницями справжні поетичні читання!

Цього місяця ти шукатимеш відповіді на запитання:

  • Які дивовижні властивості має яблуко?
  • Що незвичайного є в довкіллі?
  • Які об’єкти і речі зберігають історичну пам’ять?
  • Що допомагає людині захищати себе?
  • Кому відомі деякі можливості об’єктів?
  • Які лайфхаки допомагають навчатися?

Виготовлення цього тижневого кейсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Посилання на джерело>>>

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram