info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

До уваги вчителів! Модуль з інтегрованого курсу “Українська мова” для 3-го пілотного класу (30 тиждень)

З’явився модуль з елементами медіаграмотності (орієнтовне календарно-тематичне планування) з інтегрованого курсу “Українська мова” на тридцятий тиждень для 3-го пілотного класу.

У ньому окреслено змістові лінії, запропоновано зміст і також є додатки з активностями.

“Усі завдання цього модуля спрямовані на дистанційний формат навчання. Цього тижня ми знов пропонуємо використати гугл-форму для опрацювання одного з текстів. Просимо всіх спробувати модифікувати для себе цю гугл-форму (див. посилання до тижня 28), щоб зворотний зв’язок від учнів був спрямований до вас.

Розглядайте це прохання як підготовку до того, що наступного тижня ми плануємо запропонувати учням ще один діагностичний тест, тепер це вже буде тест №3, саме в гугл-формі, і вам необхідно буде обов’язково модифікути її з тестом для власного керування і надання зворотного зв’язку”, – зазначили розробники.

Авторками цього календарно-тематичного планування є Ірина Старагіна, Аліна Ткаченко, Людмила Гуменюк, Оксана Волошенюк та Ольга Романюк.

Дивіться також модулі на третійчетвертийп’ятийшостийсьомийвосьмийдев’ятийдесятий,

одинадцятийдванадцятийтринадцятийчотирнадцятийп’ятнадцятийсімнадцятий,

вісімнадцятийдев’ятнадцятийдвадцятийдвадцять першийдвадцять другий,

двадцять третійдвадцять четвертийдвадцять п’ятийдвадцять шостий,

двадцять сьомийдвадцять восьмий та двадцять дев’ятий тижні.

“Нова українська школа”

Титульне фото:  автор – Kimberly Farmer, Unsplash

Виготовлення цього тижневого кейсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Посиланння на джерело>>>

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram