info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

До уваги вчителів! Модуль з інтегрованого курсу “Українська мова” для 3-го пілотного класу (28 тиждень)

З’явився модуль з елементами медіаграмотності (орієнтовне календарно-тематичне планування) з інтегрованого курсу “Українська мова” на двадцять сьомий тиждень для 3-го пілотного класу.

У ньому окреслено змістові лінії, запропоновано зміст і також є додатки з активностями.

“Ми спробували максимально пристосувати завдання цього тижня для дистанційного навчання. У модулі ви знайдете не лише самі завдання, а й коментарі щодо пропонованих видів роботи в дистанційному форматі. Також на google-диску за посиланням ви знайдете розроблені Ольгою Романюк інструкції щодо створення google-форми та тестів у форматі Online Test Pad.

Сподіваємось, що наші та ваші зусилля не будуть марними, і діти отримають задоволення від навчання в такий складний час”, – зазначили розробники матеріалів.

Авторками цього календарно-тематичного планування є Ірина Старагіна, Аліна Ткаченко, Людмила Гуменюк, Оксана Волошенюк та Ольга Романюк.

Дивіться також модулі на третійчетвертийп’ятийшостийсьомийвосьмийдев’ятийдесятий,

одинадцятийдванадцятийтринадцятийчотирнадцятийп’ятнадцятийсімнадцятий,

вісімнадцятийдев’ятнадцятийдвадцятийдвадцять першийдвадцять другий,

двадцять третійдвадцять четвертийдвадцять п’ятийдвадцять шостий та двадцять сьомий тижні.

“Нова українська школа”

Титульне фото: автор – alebloshka, Depositphotos

Виготовлення цього тижневого кейсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Посилання на джерело>>>

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram