Вітаємо вас, друзі, і просимо порадіти за нас!
Ми знаємо як зріс попит на навички, які допомагають не лише розпізнавати фейки, а й втриматися в рамках нової реальності, де штучність, брехня та маніпуляції стали справжніми кілерами здорового глузду.
Погодьтеся, новини зі світу спецпропаганди здатні нищити не тільки психіку, а й інколи вміння аналізувати. Варто пам'ятати, що практично все суттєве, що відбувається сьогодні в інформаційному просторі, — це пропаганда, міри впливу та цифрове протиборство разом узяті.
Академія української преси щодня шукає нові джерела підтримки, аби допомагати суспільству бути стійкими у вирі інформаційного безладу. І цього разу, у втіленні тренінгового проєкту нашим партнером став — Центр медіа- та цифрової грамотності Інституту медіа- та комунікаційних студій Вільного університету Берліна (Німеччина).
Разом ми впроваджуємо тренінговий проєкт з медіаграмотності для тренерів під назвою: «Протидія дезінформації в контексті російсько-української війни як інструмент подолання розриву довіри». Його мета — посилити витримку громадян України (насамперед зі звільнених територій) до неправдивої інформації в умовах воєнного стану.
Що передбачено?
Зараз ми займаємося формування програми, побудовою методології та іншими підготовчими процесами.
Всіх зацікавлених просимо слідкувати за новинами, анонс набору учасників буде оголошено наприкінці серпня 2023. Кількість місць до участі — 100.
До зустрічі у Києві!
* Центр медіа- та цифрової грамотності (CeMIL) при Вільному університеті Берліна є частиною Інституту медіа- та комунікаційних студій та володіє найсучаснішою експертизою в галузі медіаграмотності. Має багаторічний досвід проведення тренінгів і досліджень з журналістами та науковцями з питань комунікації зі східноєвропейських країн. Він також успішно керував іншими проектами в рамках попередніх раундів Східноєвропейських програм партнерства.