info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Запис відеотрансляції «Як не програти на інформаційному фронті гібридної війни»

Інформаційна війна є складовою російської агресії проти України.
Від 27 квітня Академія української преси в партнерстві з Директоратом дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України запросила до участі в розробці вправ/занять для Тулбоксу для вчителів (уроки вправи, заняття, в які інтегровані елементи медіаграмотності) https://toolbox.medialiteracy.org.ua/.
На прохання колег ми започатковували окрему рубрику «Медіаграмотність в умовах війни». Розміщений у вільному доступі для всіх зацікавлених освітян. Йдеться щодо інструментів медіаграмотності, верифікації контенту та інформаційної безпеки у воєнний час (критичне мислення, фактчекінг, аналіз джерел тощо) задля розпізнавання маніпуляцій та пропаганди; це практичні заняття з декодування фейків та маніпулятивної інформації.

Модеруватиме онлайн-зустріч Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси.
Запрошений гість Олександр Вдовін, вчитель історії та правознавства Нижньодуванського ліцею Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області.
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram