info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Як розпізнати правду та фейк у медіапросторі? - коміксі «Чекери проти читерів»

12.09.2022  

Як розпізнати правду та фейк у медіапросторі?

Про це йдеться в новому коміксі «Чекери проти читерів» від Еuropean Union in Ukraine. Він розрахований на учнів середнього шкільного віку та тих, хто прагне опанувати основи медіаграмотності та навчитися розпізнавати маніпуляції в інтернеті.

Головними героями коміксу є талановита музикантка й реперка Рита та її приятель Богдан. Вони беруться до справи, щоб знайти шахраїв та вивести їх на чисту воду.

Авторами сценарію є Микита Каліберда та Наталя Пендюр. Редакторкою та авторкою медіаосвітніх елементів у коміксі виступила менеджерка медіаосвітніх програм АУП Оксана Волошенюк.

Завантажити комікс «Чекери проти читерів»

 

 До речі, це вже другий комікс цієї команди, а з першим «Як імунні клітини вірус долали», який є першим виданням в Україні, що в художній формі показує, як формується імунітет після вакцинації, розвиває навички критичного оцінювання медіаповідомлень, розуміння власної ролі в запобіганні інфодемії та відповідальне ставлення до поширення «вірусної» інформації, можна ознайомитися на ресурсах АУП.

Завантажити комікс «Як імунні клітини вірус долали»

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram