info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Запрошуємо на тренінг з медіаосвіти для вчителів англійської мови

29.07.2019  

Академія української преси оголошує набір участі в одноденному тренінгу «Медіаосвітній підхід під час вивчення англійської мови» для вчителів середніх шкіл та приватних мовних центрів з відповідною кваліфікацією, що відбудеться 31 серпня 2019 року в Києві.

Захід спрямований на створення мережі медіакомпетентних вчителів англійської мови як іноземної, котрі розуміють важливість підготовки матеріалів у різних медіаформатах, можуть прогнозувати потенційний вплив на студентів, використовують медіаосвітні технології під час вивчення тем та прагнуть обмінюватися відповідним досвідом між колегами.

Тренінг охоплює теоретичну базу, практичні завдання, вправи на аналіз медіаматеріалів, інтерактивні ігри, кейси з використання медіаосвітніх технологій у різних видах мовленнєвої діяльності, а також деякі медіаінструменти для навчання та викладання англійської.

Тренер:

Артем Пономаревський, менеджер з організаційного розвитку АУП, перекладач, здобув кваліфікацію магістра з мови і літератури, філолога-дослідника, викладача англійської і німецької мов та зарубіжної літератури. Після процедури відбору учасників Ви отримаєте запрошення та програму заходу до 26 серпня 2019 року. Ви також можете отримати запрошення до участі в наступному з серії (3) тренінгів, про дату проведення якого буде повідомлено пізніше.

Заповнити заявку >>>

Прийом заявок триває до 25 серпня 2019 року. Навчання проводитиметься англійською мовою (без перекладу). Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Учасники тренінгу отримають сертифікати від організаторів. Проїзд, проживання та харчування учасників – коштом організаторів заходу. 

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram