info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Запрошуємо на прямий ефір "Як аналізувати наукові медіаповідомлення: майстер-клас від Руслана Шаламова"

Як аналізувати наукові медіаповідомлення: майстер-клас від Руслана Шаламова

Вміти читати та розуміти наукові новини, піддавати їх сумніву, розуміти їхній вплив – надто важливе уміння протягом життя. Де цього навчитися, як не в школі? І хто цього навчить, як не вчитель? Але щоб навчити, потрібно уміти це робити самому, або хоча б знати як це робиться. Саме тому ми і поговоримо про наукову грамотність і як її сформувати на заняттях традиційних природничих предметів.

27 серпня о 15:00 ми розпочинаємо новий проєкт «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я: методичний комплекс» за підтримки Медійної програми в Україні очікуємо тих, хто прагне:

  • удосконалити навички аналізу медійної наукової інформації;
  • усвідомити як перевіряти правдивість медійних наукових повідомлень з огляду на їх цілі, техніку виконання, емоційний вплив, маніпулятивність та переконливість;
  • засвоїти алгоритм аналізу наукового медіаповідомлення.

Модерує: Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм АУП.

Автор: Руслан Шаламов, кандидат біологічних наук, заслужений вчитель України, автор підручників з біології та екології.

Даний проект «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я: методичний комплекс» виконується за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram