info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Запрошуємо на презентацію посібника "ЯК НЕ СТАТИ ГЕЙМІФІКАТОРОМ" 12 січня о 15:00

Онлайн презентація навчального посібника "ЯК НЕ СТАТИ ГЕЙМІФІКАТОРОМ: методики і технології проведення ігор із медіаграмотності" з методики проведення тренінгів із медіаграмотності для медіатренерів та викладачів вищих навчальних закладів України, підготовленого за сприяння Фонду Фрідріха Науманна «За Свободу».

Подія відбудеться 12 січня о 15:00 на ФБ-сторінці АУП https://www.facebook.com/aupfoundation

Книга розрахована на тренерів із медіаграмотності, а також викладачів, учителів та освітян, які впроваджують у навчальний процес медіаосвіту та навички критичного споживання інформації.

Мета цього посібника — надати тренеру не лише методичний матеріал та поради щодо проведення ігор та інших інтерактивних засобів, але й розуміння того, що до гейміфікації вдаються не заради власне гейміфікації. Використання різноманітних інтерактивностей повинно бути спрямовано передусім на пріоритетну мету навчального процесу — надати знання та сформувати ставлення, настанови до розвитку не лише своєї медіаграмотності, але й медіакультури споживання та поширення інформації.

Під час презентації авторка, доктор педадогічних наук, професор, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету Тетяна Іванова розкаже про особливості застосування методичних матеріалів у роботі медіатренера.

Gefördert durсh die Bundesrepublik Deutschland
За підтримки Федеративної Республіки Німеччина

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram