info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Презентація "Медіаграмотність як шлях до правдивої інформації в освітньому просторі"

Конкурсну роботу презентація "Медіаграмотність як шлях до правдивої інформації в освітньому просторі" можна використовувати для онлайн і офлайн роботи; для учнівських колективів - як виховна година, тренінг, позаурочний захід; для педагогічних, творчих чи інших груп та колективів - як тренінг, вебінар, форма підвищення своїх інфо-медійних компетентностей тощо.

Робота є учасницею конкурсу «Моя школа – медіаграмотна».

Авторка: Пилипчук Світлана Володимирівна, учителька хімії, основ здоров'я НВК "Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ". 

Мета: ознайомити із принципами медіа-інформаційної грамотності; навчити розпізнавати факт від думки, маніпуляції в медіа, спотворення інформації та дезінформацію, заангажованість в медіа; перевіряти текст/фото; берегти персональні дані та не потрапляти в “інформаційні бульбашки”; розглянути важливість медіаграмотності на уроках хімії.

Завдання: ознайомитися з теоретичною інформацією; попрактикуватися у розпізнаванні фейків та маніпуляцій; навчитися принципам перевірки тексту та фото в медіа, берегти свої персональні дані; ознайомитися із важливістю формування медіаграмотності на уроках хімії.

Актуальність медіа-інформаційної грамотності:

 Велика кількість інформації

  • Швидкість її розповсюдження
  • Передача її декількома джерелами одночасно
  • Сьогодні “всі “журналісти”
  •  Епоха screen-screen та “інформаційної бульбашки”
  • Боротьба медіа за споживача та його увагу
  • Навала фейків та маніпуляцій
  • Гібридна та інформаційні війни
  • Важливість користуватися навичками медіаграмотності при вивченні природничих дисциплін, зокрема хімії.

Практичне застосування: дана розробка може використовуватися для онлайн і офлайн роботи; для учнівських колективів - як виховна година, тренінг, позаурочний захід; для педагогічних, творчих чи інших груп та колективів - як тренінг, вебінар, форма підвищення своїх інфо-медійних компетентностей тощо.

Презентація >>>
Завантажено: 2626, розмір: 5.7 MB, дата: 04 Січ. 2022

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram