info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Запрошуємо на презентацію актуальних освітніх курсів, 12 грудня 2019, м. Київ

12 грудня  2019 року о 10.00 (за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 10, зала колегії, 1 поверх) Академія української преси у партнерстві із Міністерством освіти і науки України презентує актуальні освітні курси за вибором спільно із  українськими громадськими організаціями.

Порядок денний:

10.00-11.30 – презентація освітніх курсів/посібників

11.30 – 12.00 – неформальне спілкування

Нариси із історії Криму. Додаткові матеріали для вчителя історії (7 та 8 кл.) / Цалик С. М., Мокрогуз О. П., Волошенюк О. В. / За редакцією Волошенюк О. В., Іванова В. Ф., Євтушенко Р. І. — Київ: АУП, ЦВП, 2019. —  71 с.

Першим серед низки аргументів, якими Росія виправдовує анексію Криму, є нібито приналежність півострова до етнічних «слов’янських земель». Цей посібник містить матеріали до уроків історії (7 та 8 кл.) і показує, як провадилася політика Російської імперії, спрямована на створення несприятливих умов для кримськотатарського населення, і навпаки, – сприятливих для росіян у 18 столітті.

Дана публікація стала можлива завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Спецкурс «НАТО — сила,  що захищає мирних громадян», Всеукраїнська спілка викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти* підготовлено за підтримки Уряду Великої Британії;

«Історія одного міста. Як викладати окремі питання щодо збройної агресії РФ на Сході України», «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право в закладах освіти: навчально-методичний посібник» підготовлено в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», яку впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини.


З питань акредитації журналістів звертатися до прес-служби press@mon.gov.ua та за телефоном: +38 044 481-32-62.

З питань участі освітян та експертів, контактна особа: Оксана Волошенюк

Тел.: 067 5049802

Електронна пошта: oksana@aup.com.ua

Ми очікуємо ваші звернення щодо участі до 14.00 11 грудня 2019 р.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram