info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Запрошуємо на фінальну весняну презентацію нового посібника АУП!

27.05.2024  

Скільки всього сказано, написано про медіаграмотність, а скільки проведено заходів та проєктів – не злічити. Однак, розвиток інформаційного суспільства, нові методики, які використовують маніпулятори, змушують і нас в Академії української преси не стояти на місці, постійно вдосконалюючись і вдосконалюючи формати навчання та викладання медійної грамотності.

Сьогодні поняття «інформаційна війна», «пропаганда», «фейк», «мова ненависті» – увійшли в повсякденний вжиток українського суспільства. Через засилля недостовірної інформації у світі та українських медіа зокрема, питання фактчекінгу, тобто перевірки інформації, є надзвичайно актуальним для сьогодення.

Запрошуємо усіх бажаючих 29 травня 2024 року о 16:00 долучитися до фінальної події весняного медіаосвітнього сезону АУП – презентації посібника “Медіаграмотність: технології і практичне застосування”, який складається з 14 базових тем для навчання та викладання медіаграмотності в сучасних умовах. 

Авторки посібника: 

  • Наталія Войтович, журналістка, медіатренерка, медіаекспертка, кандидатка наук з соціальних комунікацій, докторка соціальних наук у галузі соціальних комунікації та медіадосліджень (Польща), доцентка кафедри теорії та практики журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, член Національної спілки журналістів України, співзасновниця ГО «Ти-Медіа», координаторка Центру журналістської солідарності у Львові;
  • Лілія Імбіровська-Сиваківська, асистентка кафедри теорії та практики журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, журналістка «24 Каналу».

Модератор заходу: Максим Запорожченко, менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури Миколаївського ОІППО. 

Презентація відбудеться на YouTube-каналі Академії української преси, покликання: https://www.youtube.com/@aup-foundation

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram