13 липня о 15:00 Академія української преси запрошує на онлайн-зустріч «Заняття з мистецтва з елементами медіаграмотності через призму воєнних дій».
Модераторка: Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси
Спікерки:
Наталія Кузьменко, вчителька музичного мистецтва, мистецтва, керівниця вокального гуртка СЗШ №77 м. Львова, старший вчитель, вчитель-методист.
«Як сучасний вчитель предмету освітньої галузі «Мистецтво», для успішної комунікації з учнями не можу бути осторонь інформаційних потоків. Завдання не в тому, щоб отримати певну інформацію, а в тому, щоб визначити її правдивість. Війни, революції, катастрофи – на всіх етапах історії соціальні катаклізми супроводжуються сплеском у мистецтві. Разом з учнями навчаємося грамотно працювати з інформацією, критично сприймати та аналізувати її щоб не стати жертвою або навіть джерелом неправдивих новин» – зазначає Наталія.
Лілія Холеван, вчителька мистецтва, образотворчого мистецтва, дизайну і технологій Підзахаричівського навчально-виховного комплексу «Перлина Гуцульщини» Усть-Путильської ТГ, Вижницького району, Чернівецької області, старший вчитель, вчитель-методист.
«У простір медіаосвіти я «прийшла» завдяки онлайн-курсу з медіаграмотності VERIFIED та проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» від IREX. Далі співпраця з АУП: у квітні 2021 року представляла на конкурс розробки уроків з інтеграції медіаграмотності для учнів 5-6 класів з курсу «Мистецтво». Одну з моїх розробок було відзначено. Це вправа на тему: «Марія Примаченко. Правда є». Я є активною учасницею вебінарів, конференцій, які організовує АУП, проєкту «Вивчай та розрізняй», національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр», проєкт «Нота Єнота» – ділиться Лілія.
Ця зустріч відбувається в рамках циклу практичних заходів «Медіаосвіта в умовах війни: що змінилося/Медіаосвіта через оптику/призму війни».