info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Як Наталочка фейки про вакцинацію спростовувала

Конкурсна робота "Як Наталочка фейки про вакцинацію спростовувала" може бути використаний на уроках, у позаурочній діяльності (проведення виховних годин) для учнів 5-11 класів.

Робота є учасницею конкурсу «Моя школа – медіаграмотна».

Авторка: Бутенко Наталя Олександрівна, учителька української мови та літератури Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Короткий опис роботи, анотація: Наталочка, віртуальний двійник авторки, у віршованій формі спростовує фейки, розміщені на чорному тлі, пов’язані із вакцинацією проти

COVID-19, заміняючи їх правдивою інформацією, розміщеною на білому тлі. Яскравий візуальний контент та доступність викладу допоможуть здобувачам освіти критично підійти до порушеної теми та відрізнити правду від дезінформації.

Мета роботи: розвивати логічне мислення; вчити аналізу та критичному підходу до інформації, поданої у Інтернет-мережі; розвивати стійкість до дезінформації в умовах пандемії.

Актуальність: матеріал, поданий у роботі, є актуальним, так як стосується одного з гострих питань сьогодення - щеплення проти COVID-19.

Детальний опис: Zepeto – це додаток для Android і iOS, створений корейськими розробниками. Він дозволяє з фото створити свій тривимірний аватар(2). Наталочка-віртуальний двійник авторки, що у віршованій формі розказує правду про щеплення, спростовуючи фейки, з ним пов’язані.

Фейки подано на чорному тлі, правду – на білому. Усю інформацію для даної роботи було взято на сайті МОЗ України (1).

Посилання на використані джерела інформації:

1.  Міністерство охорони здоров'я України. Найпоширеніші фейки про вакцинацію від COVID-19.

2. Що таке Zepeto і чому всі про нього говорять.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram