info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ Навчальний зошит для 3-го класу пілотних шкіл НУШ Інтегрована тема “ЕНЕРГІЯ”

Для 3-го пілотного класу з’явився зошит “Я досліджую світ” (видавництво “Світич”) до теми “Енергія”. У ньому запропоновано вправи, які можна робити з дітьми під час уроків.

Авторами зошита є О. Волощенко, О. Козак, Г. Остапенко та О. Волошенюк.

Твоя мандрівка з кумедними жевжиками нашою Батьківщиною триває. Цього місяця ти побуваєш у Кіровоградській області, Автономній Республіці Крим, Луганській області. Дізнаєшся, що таке енергія і як людина використовує енергію Сонця, вітру та води. Учитимешся визначати за лічильником показання витрат газу й електроенергії, які спожила твоя родина за місяць. Навчишся добирати зручні лижі. Пригадаєш, як тварини накопичують і зберігають енергію для зимівлі, які з них залягають у зимову сплячку. Підготуєш індивідуальний проєкт про одного зі своїх пращурів.
Цього місяця ти шукатимеш відповіді на багато запитань.

  • Що таке енергія?
  • Як людина використовує енергію Сонця, вітру,
    води?
  • Що робити, якщо відчуваєш брак енергії?
  • Як їжак накопичує і зберігає енергію для зимівлі?
  • Як заощаджувати енергію?
  • У чому сила енергії роду?

Цікавої тобі подорожі!

Розроблення завдань з медіаосвіти, включених у цей зошит, стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID “Медійна програма в Україні”, який реалізується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторського колективу та може не збігатися з точкою зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram