info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ - Кейс завдань до інтегрованої теми "Подорожуємо і відкриваємо світ" з елементами медіаграмотності

Для 4 класу з’явився кейс “Я досліджую світ” (видавництво “Світич”) до інтегрованої теми “Подорожуємо та відкриваємо світ” з елементами медіаграмотності. У ньому запропоновано вправи, які можна робити з дітьми під час уроків.

Авторами кейсу є О. Волощенко, О. Козак, Г. Остапенко.

У 2020/2021 навчальному році видавництво “Світич” продовжує підтримку пілотування НУШ.

Як і в минулі роки, спільно з авторським колективом і творчою групою розробників модельних програм пропонується комплексне забезпечення інтегрованого курсу “Я досліджую світ”, на вивчення якого передбачено 7 годин на тиждень. Але тепер усі діти будуть у рівних умовах, незалежно від того, вчаться вони в експериментальному чи в звичайному класі. Адже учні 4-х пілотних класів отримають не окремі навчальні зошити на кожен місяць, а підручник у 2-х частинах – так само як усі інші молодші школярі.

Інформацію щодо замовлення посібників (підручників) дивіться тут.

Розроблення завдань з медіаосвіти, включених у цей зошит, стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID “Медійна програма в Україні”, який реалізується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторського колективу та може не збігатися з точкою зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram