info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Виклики інформаційного простору: будь бадьорим до знання правди!

16.04.2019  

15 квітня 2019 року у Маріупольському державному університеті відбувся тренінг «Дерзай знати: основи медіаграмотності»!

Понад 40 студентів та викладачів отримали безцінні знання, які допоможуть їм у подоланні дезінформації та пропаганди!

Тренером виступила медіаексперт, доктор педагогічних наук, професор, керуючий партнер Академії української преси Тетяна Іванова. Вона та учасники тренінгу обговорювали основні навички медіаграмотної особистості, створювали медіа-портрет сучасної людини, виокремлювали всі виклики інформаційного простору. Побували і на «Східному базарі», де купуючи медіа, на жаль, не всі витримали допитливі питання «східного торговця» та не отримали заповітного «медіа-ресурсу».

Тетяна Іванова відзначила: «Однак в завершенні тренінгу, ми залишилися одностайні в тому, що до тих пір, поки медіа будуть важелем впливу можновладців, говорити про їх об’єктивності і збалансованості вкрай складно».

Також ви можете ознайомитися з постом тренера на сторінці у Фейсбук>>>

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram