info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів у 2018/19 н.р.

18.02.2019  

Задля інтеграції кращих медіаосвітніх практик у викладання природничих дисциплін, узагальнення досвіду впровадження медіаграмотності та активації медіаосвітнього потенціалу засобами інноваційних педагогічних технологій Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Академія української преси» оголошують Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків  природничих дисциплін із елементами медіаграмотності (1-11 класи) в закладах загальної середньої освіти.

 Які навички мають розвивати конспекти уроків:

як розрізняти наукові факти та інтерпретувати їх, відмінність фактів від суджень;

  • формування критичного мислення;
  • вміння вирізняти достовірну інформацію, верифікувати інформацію, перевіряти достовірність джерел і створювати власні медіаповідомлення;
  • як досліджувати різні точки зору та різноманітні джерела;
  • як аргументувати власну думку, розрізняти причину і наслідок;
  • здатність самостійно інтерпретувати данні;
  • аналізувати і декодувати медіамеседжі із царини природничих наук;
  • ідентифікація методів, якими наукові меседжі передають медіа широкому загалу.

Всі плани-конспекти, подані на Конкурс, що відповідають його вимогам, будуть розміщені на порталі «Медіаосвіта та медіаграмотність».

10 переможців конкурсу нагороджуються подарунковими сертифікатами еквівалентними 120 дол. США на придбання обладнання/технічних засобів, необхідних у педагогічній діяльності.

Конкурс відбувається за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Internews.

Будь ласка, ознайомтеся з умовами проведення конкурсу.

За додатковою інформацією прохання звертатися до координатора конкурсу, менеджера медіаосвітніх програм АУП Оксани Волошенюк: електронна пошта оksana@aup.com.ua, тел: 067 504 98 02.

Останній термін подання проектів: 29 квітня 2019 року. Надсилайте роботи на адресу: info@aup.com.ua із зазначенням теми «Конкурс конспектів-уроків».

Тут ви знайдете рекомендації з інтеграції медіаосвіти до викладання природничих дисциплін від американських медіапедагогів (уривок з книжки Шейбе С., Рогоу Ф. «Медіаграмотність: підручник для вчителя» виданої за підтримки Програми У-Медіа Інтерньюс-Нетворк, с. 194-197).

Проведення цього конкурсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram