info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Всесвітній тиждень медіа та інформаційної грамотності стартує 24 жовтня

23.10.2020  

З 2012 року Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) спільно з партнерами щорічно наприкінці жовтня відзначає Всесвітній тиждень медіа та інформаційної грамотності (Global MIL Week 2020). Ініціатори закликають актуалізувати медіаграмотність для різних авдиторій, людей різних фахів, для всіх та кожного. У 2019 році він відбувся під гаслом «Медіаграмотність для всіх». Цьогорічний, дев'ятий Global MIL Week  відбуватиметься з 24 по 31 жовтня 2020 року під гаслом «Протистояння дезінфодемії: медіа та інформаційна грамотність для всіх і кожного».

Тема Global MIL Week 2020 висвітлюватиме, як кожен з нас може ставитись до вирішення питань дезінформації, визнаючи спільний інтерес до вдосконалення компетенції. Тиждень покликаний надати громадянам знання, вміння, цінності та практики з критичного мислення.

АУП спільно з Інтерньюз -Україна розробили перший навчальний посібник «Освітні практики із запобігання інфодемії, або Як не ізолюватися від правди» у рамках проекту USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.

Академія української преси продовжує сертифікувати вчителів та викладачів, які провели заняття за  матеріалами цього навчального посібника.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram