info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Вправа 2-5. Січень. Календарик розвитку критичного мислення.

17.01.2022  

Для розвитку вміння аналізувати у дітей старшого дошкільного віку досить дієвим буде методичний прийом сторітелінгу. Такий прийом допоможе не лише формувати базові якості особистості, а й виховувати в малят навички соціально визнаної поведінки.

А методика вправи «Мозаїка» також сприятиме розвитку вміння аналізувати. Варто зазначити, що така вправа допоможе дітям не лише вчитися аналізувати, а й запам’ятовувати інформацію та комунікувати із однолітками.
Діти об’єднуються у пари чи малі групи. Вихователька / вихователь ставить завдання: розглянути картинку, проаналізувати, що на ній зображено, розповісти всім, що вони побачили.

Повну версію (не чекаючи наших постів) можна безплатно завантажити з Порталу медіаграмотності.

А відеопрезентацію від авторок, як з ним працювати можна переглянути. 

#КалендариАУП #критичнемислення #medialiteracy #медіаграмотність #медиаграмотность #АУП

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram