info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Вправа 1. Лютий. Календарик розвитку критичного мислення.

За допомогою методичного прийому «Робота із ілюстрацією» можна навчати дітей порівнювати й робити висновки. Темою для обговорення визначаємо — життя та здоров’я людини. Це важливо, адже із найперших років дитина має усвідомлювати цінність здоров’я, його значення для повноцінної життєдіяльності.

На прогулянку
Петрик і Оленка зібралися на прогулянку. На вулиці дуже холодно.

Орієнтовні запитання для бесіди:
1. Розгляньте, як одяглися діти? Хто із них одягнувся тепло, а хто ні?
2. Якщо на вулиці холодно, то як потрібно було одягнутися?
3. Якщо одягатися не по погоді, які можуть бути наслідки?
(У відповіді на це запитання важливо, щоб діти сказали не лише наслідок для самої дитини, а й для оточуючих. Наприклад, Оленка може захворіти, батьки купуватимуть ліки, а це додаткові витрати; вона потрапить у лікарню, а це певні незручності для батьків й т. д.).

Завантажити pdf Лютий_вправа1

Повну версію (не чекаючи наших постів) можна безплатно завантажити з Порталу медіаграмотності.

А відеопрезентацію від авторок, як з ним працювати можна переглянути. 

#КалендариАУП #критичнемислення #medialiteracy #медіаграмотність #медиаграмотность #АУП

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram